Firmamız

Firmamız


Firmamız, inşaat sektöründe bilinen prestiji yapılarda proje, danışmanlık, kontrolörlük ve uygulama alanlarında takım lideri olarak görev yapan iki arkadaş tarafından kuruldu. Kurucularımız elde ettikleri bu zengin tecrübelerini Tomay Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. kurumsal kimliği altında birleştirdi.

Şirket merkezi olarak Türkiye'nin göz bebeği olan turizm başkenti Antalya seçildi. Antalya merkezli firmamız, tecrübesini Türkiye'de ve yurtdışında yapılması planlanan AVM, Otel, Hastane, Prestijli Konut projeleri ve merkezi jeotermal isale hatları gibi uzmanlık ve tecrübe gerektiren yapı ve tesisat hatlarının, mekanik tesisat projelerini, danışmanlık/müşavirlik hizmetlerini ve kontrolörlük hizmetlerini vermektedir.

Tomay Mühendislik uzman yönetici ve çalışanlarıyla, uygulamalarda kabul görmüş ürün ve yöntemlerle birlikte yenilikçi ürün ve yöntemleri de sürekli takip etmektedir. Bu kapsamda özellikle yeni malzeme ve yapı tekniklerini çok iyi tanıyan bir ekip oluşturduk ve yeni projelerde uygulanmasında da öncülük ediyoruz.